Generel henvendelse: mail@ollerup.com     Alle fakturaer sendes til: faktura@ollerup.com

 

 

Medarbejdere         

Robert Kirkeby Hansen
Direktør, Ingeniør
Rkh@ollerup.com
M: +45 2060 0524
Keld Isaksen
Projektleder, Ingeniør
Kei@ollerup.com
M: +45 2060 0526
Henrik Gregersen
Projetkleder, anlæg, styret underboring
Hgr@ollerup.com
M: +45 2060 0542
Kim Olesen Gammelgaard
Projektleder, Bygningskonstruktør
Kog@ollerup.com
M: +45 2060 0535
Mette Eskehave Kruse
Teknisk designer, anlæg
Mek@ollerup.com
M: +45 2526 9166
Per Dines Petersen
Projektleder, Forsyning, Aut. Kloakmester
Pdp@ollerup.com
M: +45 2060 0540
Jan Frost
Entrepriseleder, Naturgas
Jf@ollerup.com
M: +45 2060 0525
Thomas Jørgensen
Entrepriseleder, Aut. Kloakmester
Tjo@ollerup.com
M: +45 2060 0531
Henrik Christiansen
Formand
Hc@ollerup.com
M: +45 2526 9164
Brian Olsen
Formand
Bol@ollerup.com
M: +45 2060 0536
Martin Kello
Formand
Mke@ollerup.com
M: +45 2060 0534
Søren Hansen
Formand
Sh@ollerup.com
M: +45 2060 0523
Jesper Rasmussen
Formand
Jr@ollerup.com
M: +45 2060 0522
Jan Malle Hansen
Økonomichef
Jmh@ollerup.com
M: +45 2526 9178
Lone Ishøj
Bogholder, kontor
Li@ollerup.com
M: +45 2526 9194
Tina Klinggaard
Bogholder, kontor
Tkl@ollerup.com
M: +45 2526 9198
Christen Mortensen
Værkfører
Cm@ollerup.com
M: +45 2060 0539
Jan Clausen
It & løn ansvarlig
Jc@ollerup.com
M: +45 2060 0521